Pędzel koci język, syntetyczny, Nova, seria 1875 - Da Vinci - 8

33,00 zł  -25%
24,75 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 33,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pędzel koci język, syntetyczny, Nova, seria 1875 - Da Vinci - 8

Pędzel koci język, syntetyczny, Nova, seria 1875 - Da Vinci - 8

Symbol: DV-VA-1875_8

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Da Vinci to niemiecka marka oraz producent specjalizujący się w produkcji pędzli artystycznych. Od pokoleń tworzy najlepsze narzędzia do najróżniejszych obszarów zastosowań, w tym specjalne pędzle do szerokiej gamy mediów i technik malarskich, na przykład do złocenia czy do makijażu, a nawet pędzle dla branży dentystycznej do malowania porcelany i ceramiki.

Najwyższej jakości materiały, tradycyjne rzemiosło i wielopokoleniowe doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszymi, zautomatyzowanymi procesami produkcyjnymi towarzyszą fabryce pędzli artystycznych da Vinci od połowy ubiegłego stulecia. Perfekcyjna jakość i niezawodne standardy produkcji są fundamentem dla całej gamy ich produktów. Wszystkie pędzle (wraz z ich komponentami) są w całości produkowane w Niemczech.

Najważniejszym w produkcji pędzli da Vinci jest staranny dobór surowców (z których część jest przygotowana specjalnie dla danych typów pędzli), unikalny projekt i fenomenalne wykonanie. Firma da Vinci z najwyższą starannością i wielką pasją produkuje niesamowitej jakości pędzle. Są rozpoznawalne przez artystów na całym świecie i spełniają ich najwyższe wymagania.

Pędzle do farb akrylowych i olejnych z serii 1875 Nova są produkowane z delikatnych włókien syntetycznych w kolorze złota. Odznaczają się uniwersalnością, wysoką precyzją oraz niezawodnością. Włosie pędzli zostało umieszczone w polerowanym, srebrnym okuciu umiejscowionym na długiej drewnianej, lakierowanej na zielono rączce. Pędzle Nova będą idealne do malowania akrylami oraz olejami. Sprawdzą się doskonale do malowania na płótnie, papierze oraz kartonie. Każdy pędzel został dokładnie przetestowany na etapie produkcji. Pędzle Nova są całkowicie wegańskie.

ROZMIAR PĘDZLA: 8

KSZTAŁT WŁOSIA: koci język

DŁUGOŚĆ WŁOSIA: 16 mm

SZEROKOŚĆ WŁOSIA: 8 mm

DŁUGOŚĆ PĘDZLA: 30 cm

WAGA PĘDZLA: 11 g

SERIA: 1875 Nova

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: da Vinci

SYMBOL: DV-VA-1875_8

>