Książka, Every Day I Draw At Least One Letter - Hannes von Döhren

175,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Książka, Every Day I Draw At Least One Letter - Hannes von Döhren

Książka, Every Day I Draw At Least One Letter - Hannes von Döhren

Symbol: VHS-8657

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Ucz się od najlepszych.

Hannes von Döhren osiągnął to, o czym marzą tysiące projektantów pisma: zarabia na życie swoimi projektami. Z HVD-Fonts ma własną firmę dystrybuującą kroje pisma, a z Brandonem - światowy bestseller. W tej książce przedstawia swoją zasadę sukcesu i swoje wielokrotnie nagradzane czcionki.

"Na ulicach patrzysz na dziewczyny - ja patrzę na czcionki". A w supermarkecie gra w Grill vs. Dax i kupuje swoje jedzenie za pomocą liter. Sześć lat temu postanowił, że codziennie będzie rysował przynajmniej jedną literę i będzie się z tego utrzymywał. Obserwacja, entuzjazm i upór doprowadziły go do zdobycia nagrody TDC.

W tej książce nie tylko prezentuje swój chleb powszedni, czcionki i projekty, ale także ujawnia swoje sekrety sukcesu: od współpracy zamiast konkurencji, przez sprzedaż po media społecznościowe. Książka zawiera wkład Erika Spiekermanna, Jana Middendorpa i Liviusa Dietzela oraz pięć czcionek o wartości 99 dolarów do pobrania za darmo.

Hannes von Döhren: "nowoczesna rodzina czcionek powinna mieć duszę, przekazywać uczucia, dotykać odbiorcę i mieć rację bytu. Powinna spełniać wymagania techniczne, takie jak dobre odstępy, czyste krzywe, funkcje OpenType, dobry wygląc na ekranie ... "

Książka w języku angielskim.

Wydawnictwo: Verlag Hermann Schmidt

Autor: Hannes von Döhren

Kategoria: czcionki, design.

Liczba stron: 296

Okładka: twarda, szyta.

Format: 17 x 24 cm

Język: angielski

PRODUCENT: Verlag Hermann Schmidt

SYMBOL: VHS-8657

>

Inne produkty w tej samej kategorii: