Pędzel okrągły, syntetyczny, Casaneo, seria 5598 - Da Vinci - 1
- 31,00 zł
Sprawdź dostępność
- 
                                    Sklep online
                                    
                                    Ilość: 3
- 
                                Warszawa - Varso
                                Chmielna 73 
 00-801 Warszawa
 
 tel. 22 299 19 16
 kom. 534 588 345
 [email protected]Ilość:
- 
                                Kraków
                                Pawia 34 
 31-154 Kraków
 
 tel. 12 313 25 80
 kom. 536 588 438
 [email protected]Ilość:
- 
                                Poznań
                                Plac Wolności 8 
 61-738 Poznań
 
 tel. 61 415 44 44
 kom. 884 333 068
 [email protected]Ilość:
- 
                                Wrocław
                                ul. Krupnicza 6/8 
 50-075 Wrocław
 
 tel. 71 729 40 54
 kom. 884 333 216
 [email protected]Ilość:
- 
                                Katowice
                                ul. Krzywa 12 
 (wejście od ul. Skłodowskiej‑Curie)
 40-061 Katowice
 
 tel. 32 203 04 12
 kom. 534 588 868
 [email protected]Ilość:
- 
                                Warszawa
                                Plac Konesera 10A 
 03-736 Warszawa
 
 tel. 22 210 42 02
 kom. 534 588 382
 [email protected]Ilość:
- 
                                Gdańsk
                                Galeria Handlowa Madison 
 ul. Rajska 10
 80-850 Gdańsk
 
 tel. 58 766 74 35
 kom. 534 588 698
 [email protected]Ilość:
Podana ilość produktów jest jedynie poglądowa.
Da Vinci to niemiecka marka oraz producent specjalizujący się w produkcji pędzli artystycznych. Od pokoleń tworzy najlepsze narzędzia do najróżniejszych obszarów zastosowań, w tym specjalne pędzle do szerokiej gamy mediów i technik malarskich, na przykład do złocenia czy do makijażu, a nawet pędzle dla branży dentystycznej do malowania porcelany i ceramiki.
Najwyższej jakości materiały, tradycyjne rzemiosło i wielopokoleniowe doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszymi, zautomatyzowanymi procesami produkcyjnymi towarzyszą fabryce pędzli artystycznych da Vinci od połowy ubiegłego stulecia. Perfekcyjna jakość i niezawodne standardy produkcji są fundamentem dla całej gamy ich produktów. Wszystkie pędzle (wraz z ich komponentami) są w całości produkowane w Niemczech.
Najważniejszym w produkcji pędzli da Vinci jest staranny dobór surowców (z których część jest przygotowana specjalnie dla danych typów pędzli), unikalny projekt i fenomenalne wykonanie. Firma da Vinci z najwyższą starannością i wielką pasją produkuje niesamowitej jakości pędzle. Są rozpoznawalne przez artystów na całym świecie i spełniają ich najwyższe wymagania.
Pędzle do akwareli i akryli z serii 5598 Casaneo są produkowane z bardzo miękkich włókien syntetycznych. Odznaczają się drobnym szpicem, nadzwyczajną elastycznością, chłonnością oraz wysoką zdolnością do absorbowania farb. Włosie pędzli zostało umieszczone w polerowanym, srebrnym okuciu umiejscowionym na krótkiej drewnianej, lakierowanej na czarno rączce. Pędzle Casaneo będą idealne do malowania akwarelami oraz płynnymi farbami akrylowymi. Sprawdzą się również doskonale do malowania na szkle, projektowania, grafiki, retuszu, laserunku, wymywania i malowania jedwabiu. Każdy pędzel został dokładnie przetestowany na etapie produkcji. Pędzle Casaneo są całkowicie wegańskie.
ROZMIAR PĘDZLA: 1
KSZTAŁT WŁOSIA: okrągłe
DŁUGOŚĆ WŁOSIA: 8,5 mm
SZEROKOŚĆ WŁOSIA: 1,2 mm
DŁUGOŚĆ PĘDZLA: 17,8 cm
WAGA PĘDZLA: 4 g
SERIA: 5598 Casaneo
OPAKOWANIE: 1 szt.
SYMBOL: DV-VA-5598_1
EAN: 4017505028565
PRODUCENT: da Vinci
 
         
         
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                
 
             
             
             
             
             
             
            