Pędzel okrągły, syntetyczny, Casaneo, seria 5598 - Da Vinci - 10

  • 71,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pędzel okrągły, syntetyczny, Casaneo, seria 5598 - Da Vinci - 10

Pędzel okrągły, syntetyczny, Casaneo, seria 5598 - Da Vinci - 10

Symbol: DV-VA-5598_10

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Da Vinci to niemiecka marka oraz producent specjalizujący się w produkcji pędzli artystycznych. Od pokoleń tworzy najlepsze narzędzia do najróżniejszych obszarów zastosowań, w tym specjalne pędzle do szerokiej gamy mediów i technik malarskich, na przykład do złocenia czy do makijażu, a nawet pędzle dla branży dentystycznej do malowania porcelany i ceramiki.

Najwyższej jakości materiały, tradycyjne rzemiosło i wielopokoleniowe doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszymi, zautomatyzowanymi procesami produkcyjnymi towarzyszą fabryce pędzli artystycznych da Vinci od połowy ubiegłego stulecia. Perfekcyjna jakość i niezawodne standardy produkcji są fundamentem dla całej gamy ich produktów. Wszystkie pędzle (wraz z ich komponentami) są w całości produkowane w Niemczech.

Najważniejszym w produkcji pędzli da Vinci jest staranny dobór surowców (z których część jest przygotowana specjalnie dla danych typów pędzli), unikalny projekt i fenomenalne wykonanie. Firma da Vinci z najwyższą starannością i wielką pasją produkuje niesamowitej jakości pędzle. Są rozpoznawalne przez artystów na całym świecie i spełniają ich najwyższe wymagania.

Pędzle do akwareli i akryli z serii 5598 Casaneo są produkowane z bardzo miękkich włókien syntetycznych. Odznaczają się drobnym szpicem, nadzwyczajną elastycznością, chłonnością oraz wysoką zdolnością do absorbowania farb. Włosie pędzli zostało umieszczone w polerowanym, srebrnym okuciu umiejscowionym na krótkiej drewnianej, lakierowanej na czarno rączce. Pędzle Casaneo będą idealne do malowania akwarelami oraz płynnymi farbami akrylowymi. Sprawdzą się również doskonale do malowania na szkle, projektowania, grafiki, retuszu, laserunku, wymywania i malowania jedwabiu. Każdy pędzel został dokładnie przetestowany na etapie produkcji. Pędzle Casaneo są całkowicie wegańskie.

ROZMIAR PĘDZLA: 10

KSZTAŁT WŁOSIA: okrągłe

DŁUGOŚĆ WŁOSIA: 28 mm

SZEROKOŚĆ WŁOSIA: 6,5 mm

DŁUGOŚĆ PĘDZLA: 23,7 cm

WAGA PĘDZLA: 12 g

SERIA: 5598 Casaneo

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: da Vinci

SYMBOL: DV-VA-5598_10