Papier Crush 250g - Corn, złamana biel, A5, 20 ark.

  • 9,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Papier Crush 250g - Corn, złamana biel, A5, 20 ark.

Papier Crush 250g - Corn, złamana biel, A5, 20 ark.

Symbol: PCRUSH250A5C

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność
Wybierz wariant:

Crush to ekologiczna linia papierów wytwarzanych z dodatkiem pozostałości po produktach organicznych (takich jak: owoce cytrusowe, kukurydza, oliwki, kawa, owoce kiwi, wiśnie, lawenda, winogrona, orzechy laskowe i migdały) zastępujących do 15% pulpy drzewnej z pierwszego tłoczenia. Każdy odcień papieru nawiązuję do surowca zastosowanego w produkcji. Każdy kolor papieru jest również inny w dotyku.

Papier Crush posiada certyfikat oznaczający ograniczenie negatywnego wpływu produkcji na środowisko naturalne i jest wolny od GMO, zawiera 40% poużytkowych odpadów poddanych recyklingowi, a energia użyta do jego wyprodukowania pochodzi w 100% ze źródeł odnawialnych. Ślad węglowy zmniejsza się o 20% dzięki użyciu produktów ubocznych i 100% odnawialnej energii. Wszelkie nieuniknione emisje powstające podczas produkcji tego ekologicznego papieru są w pełni kompensowane poprzez nadwyżki emisji dwutlenku węgla wykorzystywane do finansowania działań, które umożliwiają pochłanianie CO2 w atmosferze.

Papier ten jest szczególnie polecany do wykonywania m.in. wizytówek, listowników, zaproszeń, katalogów reklamowych, kalendarzy, kart okolicznościowych czy dyplomów. Doskonale sprawdzi się do druku laserowego, inkjet, offsetowego, UV-offset oraz sitodruku. Będzie odpowiedni do druku offsetowego, sitodruku, typografii, tłoczenia, wykrawania, bigowania, klejenia i zszywania.

KOLOR: złamana biel

FORMAT: A5 (14,8 x 21 cm)

GRAMATURA: 250 g/m2

PAPIER DWUSTRONNY

FAKTURA PAPIERU: gładka, z wtrąceniami/drobinkami.

OPAKOWANIE: 20 arkuszy

PRODUCENT: Favini

SYMBOL: PCRUSH250A5C