Zestaw pasteli olejnych Artist's Oil Pastel - Holbein - 25 kolorów

  • 400,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw pasteli olejnych Artist's Oil Pastel - Holbein - 25 kolorów

Zestaw pasteli olejnych Artist's Oil Pastel - Holbein - 25 kolorów

Symbol: HOL-U684

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Pastele Artist's Oil Pastels marki Holbein to profesjonalne pastele olejne w wygodnym sztyfcie.

Zatwierdzone przez Amerykańskie Stowarzyszenie Pasteli Olejnych (Oil Pastel Association of America (OPA)), pastele olejne Holbein Artists' Oil Pastels niesamowicie płynnie i gładko suną po papierze, nie pozostawiając drobinek pyłu.

Pastele olejne mogą być stosowane na prawie każdym podłożu. Są również szeroko stosowane do rysowania detali na obrazach akrylowych i olejnych. W przeciwieństwie do pasteli olejnych, w których produkcji wykorzystuje się olej roślinny, pastele Artists' Oil Pastels nie pękają. Pastele również nigdy nie wysychają i nie twardnieją ze względu na zawartość parafiny i wysoko rafinowanego oleju mineralnego.

Pastele olejne Holbein Artists' Oil Pastels są efektem ponad 75 lat badań, rozwoju i doświadczenia w produkcji pasteli olejnych. Proces produkcji jest całkowicie zautomatyzowany, aby zapewnić jednolitą dystrybucję koloru w całym sztyfcie. Każda kredka jest indywidualnie formowana w kształt kwadratu, co gwarantuje wszechstronność ich wykorzystania w rysunku.

Wszystkie gotowe prace powinny być zabezpieczone szkłem, aby rysunek się nie rozmazał. Gotową pracę możesz włożyć w antyramę ze szkła lub pleksi.

KOLORY: Carmine, Vermilion, Fresh Pink, Yellow, Lemon Yellow, Light Green, Viridian, Blue, Ultramarine Deep, Wine Red, Mars Orange, Yellow Ochre, Burnt Umber, Black, White (x2), Crimson, Orange, Grass Green, Sap Green, Prussian Blue, Violet, Terra Rosa, Neutral Grey #2, Neutral Grey #3.

OPAKOWANIE: 25 szt.

PRODUCENT: Holbein

SYMBOL: HOL-U684