Klej permanentny do tkanin Setacolor - Pébéo - 45 ml

 • 19,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Klej permanentny do tkanin Setacolor - Pébéo - 45 ml

Klej permanentny do tkanin Setacolor - Pébéo - 45 ml

Symbol: PEB-391015

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Klej permanentny jest używany do klejenia tkanin, głównie podczas wykonywania obszyć i aplikowania wyciętych kawałków tkanin. Może być stosowany do przyklejania materiałów do powierzchni takich jak drewno i karton. Klej jest odporny na pranie w temperaturze do 40°C.

Setacolor to farby marki Pébéo doskonałe do dekorowania tkanin. Farby kryjące Setacolor można nakładać na uprzednio wyprane tkaniny takie jak: bawełna, wełna, dzianiny, dżersej, aksamit, żakard, poliester, mieszanki włókien, a nawet skóry.

Stosuje się je w postaci czystej lub rozcieńczonej wodą w celu uzyskania efektów akwareli. Ich bogata faktura jest szczególnie przydatna w wielu technikach zdobienia tekstyliów, można nakładać je za pomocą: pędzla, pipety, stempli, sitodruku, gąbeczek oraz przy użyciu szablonów. Farby Setacolor Opaque w połączeniu z pomocniczymi farbami Setacolor Light lub Glitter pozwolą uzyskać ciekawe efekty.

Aby utrwalić farby Setacolor, należy przeprasować pomalowaną tkaninę żelazkiem na jej odwrotnej stronie przez 5 minut. Należy ustawić żelazko na funkcję „bawełna” bez użycia pary. Można również włożyć ozdobioną tkaninę do piekarnika domowego. Po 5 minutach w temperaturze 150°C kolory będą utrwalone. Po utrwaleniu farby są odporne na pranie w pralce w temperaturze do 40°C. Nie zaleca się czyszczenia powierzchni pomalowanej farbą na sucho.

Krótki filmik z klejami Setacolor w użyciu znajdziesz tutaj

POJEMNOŚĆ: 45 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Pébéo

SYMBOL: PEB-391015

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Farba do tkanin Setacolor Opaque - Pébéo - Orange, 45 ml

  11,00 zł

  Brak w magazynie

 • Farba do tkanin Setacolor Opaque - Pébéo - Lilac, 45 ml

  11,00 zł

  Brak w magazynie