Pasta reliefowa do farb Setacolor - Pébéo - 45 ml

19,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pasta reliefowa do farb Setacolor - Pébéo - 45 ml

Pasta reliefowa do farb Setacolor - Pébéo - 45 ml

Symbol: PEB-391016

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Pasta reliefowa Expandable Paint umożliwia tworzenie bardzo prostych, wymiarowych dekoracji reliefowych. Objętość pojawia się zaraz po utrwaleniu.

Setacolor to farby marki Pébéo doskonałe do dekorowania tkanin. Farby kryjące Setacolor można nakładać na uprzednio wyprane tkaniny takie jak: bawełna, wełna, dzianiny, dżersej, aksamit, żakard, poliester, mieszanki włókien, a nawet skóry.

Stosuje się je w postaci czystej lub rozcieńczonej wodą w celu uzyskania efektów akwareli. Ich bogata faktura jest szczególnie przydatna w wielu technikach zdobienia tekstyliów, można nakładać je za pomocą: pędzla, pipety, stempli, sitodruku, gąbeczek oraz przy użyciu szablonów. Farby Setacolor Opaque w połączeniu z pomocniczymi farbami Setacolor Light lub Glitter pozwolą uzyskać ciekawe efekty.

Aby utrwalić farby Setacolor, należy przeprasować pomalowaną tkaninę żelazkiem na jej odwrotnej stronie przez 5 minut. Należy ustawić żelazko na funkcję „bawełna” bez użycia pary. Można również włożyć ozdobioną tkaninę do piekarnika domowego. Po 5 minutach w temperaturze 150°C kolory będą utrwalone. Po utrwaleniu farby są odporne na pranie w pralce w temperaturze do 40°C. Nie zaleca się czyszczenia powierzchni pomalowanej farbą na sucho.

POJEMNOŚĆ: 45 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Pébéo

SYMBOL: PEB-391016

>