Pióro wieczne Carousel - Ferris Wheel Press - Forget Me Not, F

130,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pióro wieczne Carousel - Ferris Wheel Press - Forget Me Not, F

Pióro wieczne Carousel - Ferris Wheel Press - Forget Me Not, F

Symbol: FWP-CRSL-F-FMN

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Zakochaj się w pisaniu na nowo!

Ferris Wheel Press jest firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją artykułów papierniczych z siedzibą w Kanadzie. Od ponad 10 lat tworzy wysokiej jakości produkty papiernicze, nieustannie poszukując innowacji i udoskonaleń.

Pióro wieczne Carousel to wspaniały instrument piśmienny, który łączy doskonałe wrażenia dotyku i nostalgii w lekkiej obudowie. Każdy jego najmniejszy, dopracowany detal prawdziwie oczarowuje. Wzory piór Carousel i Roundabout czerpią inspirację z nostalgicznej przejażdżki na karuzeli w wesołym miasteczku, gdzie marzenia o kręceniu się w kółko i w kółko, tak jak nasza kreatywność, nigdy się nie kończą.

Nowa, szlifowana na zamówienie stalówka jest lekka i zwinna, a dzięki swojej subtelnej elastyczności pozwala na tworzenie pięknie zniuansowanych linii. Stalówka ozdobiona wizerunkiem galopującego konia dostępna jest w dwóch wersjach: 0,7 mm (cienka F) i 1 mm (średnia M). Korpus pióra to mieszanka wytrzymałego akrylu z błyszczącym wykończeniem w bajecznych kolorach. Pióro wieczne Carousel jest wyposażone we własny konwerter, gotowy do napełniania ulubionym atramentem Ferris Wheel Press.

KOLOR OBUDOWY: jasnoniebieski (Forget Me Not)

ROZMIAR STALÓWKI: 0,7 mm (cienka, F)

DŁUGOŚĆ: 12,8 cm

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Ferris Wheel Press

SYMBOL: FWP-CRSL-F-FMN

>

Inne produkty w tej samej kategorii: