Długopis żelowy Gelly Roll Silver Shadow - Sakura - Green

  • 8,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Długopis żelowy Gelly Roll Silver Shadow - Sakura - Green

Długopis żelowy Gelly Roll Silver Shadow - Sakura - Green

Symbol: SAK-XPGBM629

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność
Wybierz wariant:

W latach 80-tych Sakura zaskoczyła branżę piśmienniczą wynalezieniem pierwszego atramentu żelowego, tworząc oryginalny długopis żelowy.

Gelly Roll Silver Shadow™ i Gold Shadow™ piszą w metalicznym srebrnym lub złotym kolorze z błyszczącą kolorową obwódką. Dodaj odrobinę magii do swojego pisma za pomocą tego eleganckiego, połyskującego tuszu żelowego, który jest idealny do pisania zaproszeń, ręcznie robionych kartek, ozdobnych napisów i rysunków. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy używać go na jasnobiałych, porowatych papierach na bazie włókien.

Pisak tworzy linię (0,7 mm), pozwalając na wyschnięcie tuszu w bardzo krótkim czasie, minimalizując ryzyko rozmazania. Kremowy, gładki, kryjący tusz jest idealny do rysowania, kreślenia, kaligrafii, kolorowania i tworzenia przyciągających wzrok detali. Sakura Gelly Roll Silver Shadow zawiera specjalny tusz pigmentowy na bazie wody, który zapewnia jasne, intensywne kolory, które nigdy nie blakną. Ponadto tusz jest wodoodporny i stabilny chemicznie. Dzięki unikalnej technologii przepływ atramentu z pióra jest zawsze stały, bez wywierania jakiegokolwiek nacisku.

KOLOR: zielony (Green)

GRUBOŚĆ LINII: 0,7 mm

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Sakura

SYMBOL: SAK-XPGBM629