Pisak dwustronny Ecoline Duotip - Talens - 508, Prussian Blue

  • 16,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pisak dwustronny Ecoline Duotip - Talens - 508, Prussian Blue

Pisak dwustronny Ecoline Duotip - Talens - 508, Prussian Blue

Symbol: ECO-11605080

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Pisak akwarelowy Ecoline Duotip Talens wyposażony jest w dwie końcówki, które umożliwiają kreślenie linii o różnej grubości.

Wąska, precyzyjna końcówka pozwala na rysowanie cienkich, delikatnych linii oraz tworzenie detali. Szeroka, skośna końcówka daje swobodę wykonywania zarówno cienkich, jak i szerokich linii oraz kolorowania większych powierzchni. Markery doskonale nadają się do tworzenia obrazów, projektów, ilustracji, kaligrafii, a także innych technik dekoracyjnych. Gama 32 kolorów doskonale pasuje do pozostałych produktów z serii Ecoline.

Dwustronny marker Duotip zawiera skoncentrowaną farbę akwarelową na bazie gumy arabskiej oraz barwnika w świetlistych, nasyconych kolorach. Odcienie można ze sobą dowolnie mieszać za pomocą pędzelka i wody uzyskując piękne gradacje. Pisak wodny nadaje się do pisania na blokach rysunkowych, akwarelowych oraz kartonie. Aby zatrzymać barwy swoich prac na długo, polecamy przechowywać je w teczkach i portfoliach. Przechowuj pisaki poziomo, aby barwnik był równomiernie rozprowadzony. Jeśli końcówka pozostawionego bez zatyczki flamastra wyschnie, zamocz ją w wodzie, a wróci do swojego pierwotnego stanu.

KOLOR: niebieski (Prussian Blue 508)

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Talens

SYMBOL: ECO-11605080