Taśma maskująca Professional Masking Tape 572 - Scley - 25 mm x 33 m

  • 19,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Taśma maskująca Professional Masking Tape 572 - Scley - 25 mm x 33 m

Taśma maskująca Professional Masking Tape 572 - Scley - 25 mm x 33 m

Symbol: REN-TASPA572

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w sklepie

Maskująca taśma samoprzylepna Professional Masking Tape od marki Scley.


Taśma wykonana jest z ultracienkiego papieru ryżowego, charakteryzującego się wyjątkową wytrzymałością. Jest bardzo odporna na wilgoć, co wyróżnia ją spośród wszystkich innych taśm papierowych. Dzięki tej właściwości może być stosowana w warunkach zewnętrznych nawet do 7 dni. Specjalistyczny klej umożliwia pozostawienie taśmy na ścianie nawet do miesiąca. Taśma sprawdzi się również do zabezpieczania papieru w malarstwie akwarelowym. Jest idealna do prac wymagających mistrzowskich efektów.


Sposób użycia:

Przed przyklejeniem taśmy zaleca się odpowiednie przygotowanie podłoża – powierzchnia powinna być sucha, czysta i odtłuszczona. Podłoże porowate, jak sypki tynk, czy łuszczące się powłoki malarskie wymagają przygotowania, na przykład zagruntowania odpowiednim podkładem gruntującym. Optymalny efekt prostych i czystych krawędzi uzyskamy, usuwając taśmę zaraz po zakończeniu malowania, przed całkowitym wyschnięciem farby.


Wyjątkowo trudnym i wymagającym podłożem jest drewno, dlatego przed pierwszym użyciem należy wykonać próbę klejenia taśmy. Aby zapobiec odrywaniu się włókien drewna podczas odklejania taśmy, należy wykonywać tę czynność powoli, ze szczególną ostrożnością, unikając gwałtownych ruchów. Wszystkie taśmy należy usuwać od strony malowanej powierzchni, powoli – unikając gwałtownych ruchów oraz pod kątem około 40°.

SZEROKOŚĆ: 25 mm

DŁUGOŚĆ: 33 m

KOLOR: żółty

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Scley

SYMBOL: REN-TASPA572