Werniks w sprayu do farb akrylowych Matte - Liquitex - matowy, 400 ml

 • 50,90 zł
 • 12,73 zł / 100 ml

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Werniks w sprayu do farb akrylowych Matte - Liquitex - matowy, 400 ml

Werniks w sprayu do farb akrylowych Matte - Liquitex - matowy, 400 ml

Symbol: LX-3950020

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Werniks w sprayu Matte Varnish Liquitex chroni Twoje dzieła sztuki przed uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami i blaknięciem.

Utrwal swoje prace warstwą werniksu, która jest matowa, przezroczysta, oddychająca i trwała. W 100% akrylowy lakier polimerowy wysycha bezbarwny, dając elastyczną, twardą powierzchnię, która nie klei się do podłoża. Zwiększa jasność i nasycenie kolorów oraz reguluje i ujednolica gładkość powierzchni. Jest odporny na przebarwienia, żółknięcie i blaknięcie – spowodowane wilgocią, ciepłem i promieniowaniem UV. W zależności od podłoża przepuszcza wilgoć z powierzchni i umożliwia jej oddychanie. Umożliwia łatwe czyszczenie bez obawy o uszkodzenie powłoki farby akrylowej. 

Przed lakierowaniem upewnij się, że powierzchnia obrazu jest w pełni sucha (72 godziny w zależności od grubości warstwy farby). Upewnij się, że pomieszczenie jest dobrze wentylowane, wolne od kurzu i brudu. Połóż dzieło na płaskiej powierzchni — lakieruj zawsze w pozycji poziomej. Wykonuj długie, równomierne pociągnięcia, pokrywając powierzchnię od góry do dołu i przesuwając się z jednej strony na drugą. Nałóż 1-2 cienkie warstwy, dając każdej z nich co najmniej trzy godziny na wyschnięcie.

POJEMNOŚĆ: 400 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Liquitex

SYMBOL: LX-3950020

Inne produkty w tej samej kategorii:

 • Werniks damarowy - Renesans - końcowy, 100 ml

  15,90 zł
 • Wyprzedaż

  Lakier, werniks retuszerski do farb olejnych - Pébéo - 75 ml

  30,00 zł 22,50 zł
 • Werniks do farb akrylowych Gloss UV Varnish - Winsor & Newton - połysk, 450 ml

  107,50 zł

  Brak w magazynie