Zestaw do rysowania Drawing Set - PaperConcept

210,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw do rysowania Drawing Set - PaperConcept

Zestaw do rysowania Drawing Set - PaperConcept

Symbol: PC-D-SET

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Zestaw rysunkowy Drawing Set PaperConcept.

Zestaw ten skomponowaliśmy z myślą o początkujących artystach, zawiera w sobie wszystko, co potrzebne do rozpoczęcia przygody z rysunkiem. Doskonały pomysł na prezent dla każdego artysty!

Zestaw zawiera:

Blok rysunkowy Drawing - PaperConcept - medium grain, A4, 120 g, 50 ark.

Blok rysunkowy Drawing przeznaczony jest do wszystkich technik suchych. Zawiera 50 arkuszy średnioziarnistego papieru o gramaturze 120 g/m2. Został wykonany z bezkwasowego i pozbawionego chloru papieru najwyższej jakości wyprodukowanego we włoskiej papierni. Odporna struktura papieru zapewnia bezpieczne nakładanie wielu warstw bez szkody dla rysunku. Dobrze współpracuje z ołówkiem, sangwiną, węglem oraz kredką.

Zestaw kredek Polychromos w kasecie metalowej - Faber-Castell - 12 kolorów

Polychromos to najwyższej jakości kredki dla artystów marki Faber-Castell. Są to jedne z najpopularniejszych modeli kredek, a przy tym uznawane przez wielu artystów za najlepsze kredki rysunkowe.

Polychromosy określane są jako kredki średniotwarde, choć rysuje się nimi niezwykle lekko. Są twardsze niż równie popularne, miękkie Caran d’Ache Luminance czy wręcz „maślane” Prismacolor Premier. Wbrew powszechnie utartej opinii, nie są to kredki na bazie oleju, a na bazie wosku. Posiadają niesamowicie nasycony pigment i doskonale się blendują. Co więcej, umożliwiają nakładanie na siebie wielu warstw i gwarantują krycie nawet przy nakładaniu jasnego koloru na ciemny. Rysując nimi na gładkim papierze, z łatwością uzyskamy duże kontrasty, a efekt porów będzie minimalny. Szybkie szkice z lekkością kreski stworzymy na papierze ziarnistym.

Kredki Polychromos są permanentne, co oznacza, że mają wysoką odporność na światło (blaknięcie), ścieranie oraz rozmywanie. Dodatkowo nie pozostawiają na papierze nieestetycznych grudek. Rysunki wykonane za pomocą kredek Polychromos zachowują swoją intensywność mimo upływu lat.

Zestaw ołówków grafitowych Pitt Graphite Matt - Faber-Castell - 6 szt.

Innowacyjne ołówki zostały specjalnie opracowane, aby zredukować odbicia światła na papierze i stworzyć efekt maksymalnej głębi, dzięki różnym stopniom twardości. Są to niezwykle matowe, najwyższej jakości grafitowe ołówki dla artystów.

Ołówki te są doskonałe do pisania, rysowania i szkicowania. Zapewniają wyjątkowo gładką i miękką aplikację.

Zestaw zawiera 6 ołówków o stopniach twardości: 2B, 4B, 6B, 8B, 10B, 12B. Całość została umieszczona w metalowej, zielonej puszce.

Gumka chlebowa w kasetce - Faber-Castell – szara

Profesjonalna szara gumka służąca do korekcji i rozjaśniania rysunków wykonanych ołówkiem, węglem, kredkami i suchą pastelą, a także do czyszczenia filmów fotograficznych Po zabrudzeniu gumki należy ją rozgnieść i ponownie uformować. Gumka pakowana w wygodne do przechowywania plastikowe pudełko.

Podwójna temperówka Art - Faber-Castell - zielona

Wysokiej jakości, podwójna temperówka w kolorze zielonym z pojemnikiem na ostrużyny, zapewniającym łatwe oraz czyste temperowanie. Temperówka jest idealna do kredek klasycznych, trójkątnych oraz ołówków z serii Jumbo.

OPAKOWANIE:

- blok rysunkowy Drawing PaperConcept (A4, 120 g/m², 50 arkuszy)

- zestaw 6 ołówków Pitt Graphite Matt Faber-Castell (2B, 4B, 6B, 8B, 10B, 12B);

- zestaw 12 kredek ołówkowych Polychromos Faber-Castell;

- podwójna temperówka z pojemnikiem Faber-Castell;

- gumka chlebowa Faber-Castell.

PRODUCENT: PaperConcept

SYMBOL: PC-D-SET

>

Inne produkty w tej samej kategorii: