Zestaw ołówków z temperówką - Moleskine x Blackwing - 5 szt.

  • 210,00 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw ołówków z temperówką - Moleskine x Blackwing - 5 szt.

Zestaw ołówków z temperówką - Moleskine x Blackwing - 5 szt.

Symbol: MS-9270056

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność

Ten zestaw Moleskine x Blackwing oferuje cztery starannie zaprojektowane ołówki Blackwing: dwa o twardym rdzeniu i dwa o miękkim. Całość jest zapakowana w eleganckie pudełko prezentowe, co czyni go doskonałym wyborem na rozpoczęcie przygody z tymi ikonicznymi narzędziami.

Grafit Firm doskonale nadaje się do tworzenia płynnych notatek i precyzyjnych szkiców, natomiast grafit Soft zapewnia bogatą głębię i teksturę, idealną do artystycznych rysunków. Ołówki charakteryzują się unikalną, kwadratową skuwką, wymienną prostokątną gumką oraz klipsem. Zestaw uzupełnia jednostopniowa temperówka z długą końcówką, dzięki której Twoje ołówki zawsze będą gotowe do pracy.

Ołówki Blackwing Firm, jedne z najchętniej wybieranych, posiadają twardy grafitowy rdzeń, który gładko przesuwa się po kartce, pozwalając Twojej dłoni nadążać za tokiem myśli. Tworzą wyraźne, równomierne linie i charakteryzują się doskonałą trwałością grafitowej końcówki. Z kolei ołówki Blackwing Soft, z miękkim ciemnym grafitem, umożliwiają uzyskanie bogatych, wyrazistych tonów i głębi w zależności od nacisku, jaki zastosujesz. Dzięki temu świetnie nadają się do rysunków, które wymagają kontrastu i tekstury. Papier Moleskine doskonale współgra z właściwościami obu rodzajów grafitu, oferując idealną powierzchnię do tworzenia.

Do zestawu dołączona jest także jednostopniowa temperówka z długim ostrzem. Dzięki specjalnej konstrukcji tworzy wydłużony, zakrzywiony grot, który jest odporny na łamanie. Solidna, aluminiowa obudowa i niemieckie ostrze stalowe gwarantują trwałość oraz precyzję ostrzenia. Temperówka mieści się wygodnie w dłoni, a jej pojemnik można łatwo opróżniać po kilku użyciach.

Każdy ołówek Blackwing wykonano z najwyższej jakości drewna kadzidłowo-cedrowego z Kalifornii i Oregonu oraz japońskiego grafitu, co podkreśla ich trwałość i elegancję. Historia marki sięga lat 30. XX wieku, kiedy wyjątkowy design i jakość uczyniły ją ulubionym wyborem artystów, pisarzy i wizjonerów. Kultowy Blackwing 602 zyskał uznanie takich twórców, jak John Steinbeck, Chuck Jones – autor postaci Królika Bugsa – oraz wielu wybitnych muzyków. Dziś ołówki Blackwing są synonimem klasy i doskonałości w świecie twórczym.

Moleskine

DŁUGOŚĆ: 12,5 cm

OPAKOWANIE: 5 szt.

SYMBOL: MS-9270056

EAN: 8056999270056

PRODUCENT: Moleskine

PODMIOT ODPOWIEDZIALNY:

PBS Connect Polska

ADRES PODMIOTU WPROWADZAJĄCEGO PRODUKT NA RYNEK:

Okólna 45, 05-270 Marki

tel. 22 243 00 40

e-mail: [email protected]

Moleskine