Zestaw do rysowania Arty w metalowym etui - Stabilo - 36 szt.

163,50 zł

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Zestaw do rysowania Arty w metalowym etui - Stabilo - 36 szt.

Zestaw do rysowania Arty w metalowym etui - Stabilo - 36 szt.

Symbol: STB-87/3193

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Jeśli poszukujesz wysokiej wydajności i nieskończonych możliwości w kwestii tworzenia prac plastycznych, zestaw Stabilo Arty powinien zostać Twoim nowym najlepszym przyjacielem.

- Pen 88 to flamastry z okazałą końcówką w rozmiarze M (linia o grubości około 1 mm) gwarantują równomierną aplikację tuszu, dzięki czemu świetnie sprawdzą się przy kreśleniu wyrazistych linii, jak i zamalowywaniu dużych powierzchni. Z ich pomocą możesz również tworzyć akwarelowe arcydzieła. Wystarczy zmieszać kolory przy pomocy pędzla i odrobiny wody! Ten wyjątkowy produkt zaskoczy Cię swoimi parametrami: 24 godziny bez skuwki bez ryzyka wyschnięcia końcówki, bezwonny tusz na bazie wody, mocne nasycenie kolorów i wysoka pigmentacja.

- Aquacolor to kredki, których może używać zarówno na sucho, jak i na mokro, za każdy razem otrzymując oszałamiające efekty. Użyte na suchym papierze, kolory mogą być mieszane ze sobą za pomocą pędzelka i odrobiny wody. Można też podejść do tematu inaczej, wykorzystując wilgotny papier, na którym kolory same się ze sobą zmieszają. Można nawet nanieść kolor bezpośrednio na mokry pędzelek prosto z czubka kredki! Te wyrafinowane kredki z wkładami o średnicy 2,8 mm zapewniają pokrycie bogatymi, intensywnymi kolorami i możliwość stworzenia prawdziwych arcydzieł. Dostępne w zestawach aż do 36 kolorów, Aquacolor to idealny wybór dla wszystkich ekspertów od kolorów — w szkole, na uczelni oraz w pracy.

- Point 88 to najpopularniejszy cienkopis w Europie. Jest idealny do pisania, rysowania, podkreślania, kolorowania i pracy z linijką.  Dostępny jest aż w 47 kolorach, dzięki czemu nadaje się też do tworzenia map myśli i kolorowych notatek, które ułatwiają zapamiętywanie. Mocna, oprawiona w metal końcówka jest odporna na złamania i rozwarstwienia, co gwarantuje wysoki komfort pisania aż do całkowitego wyczerpania tuszu. Dodatkowe zalety to odporność na zasychanie (pozostawiony bez skuwki nie zasycha przez długi czas) i wentylowana skuwka co w przypadku jej nagłego połknięcia zabezpiecza przed uduszeniem. Grubość linii pisania 0,4 mm. 

OPAKOWANIE: 36 szt.

- 14 flamastrów Pen 68;

- 12 kredek akwarelowych Aquacolor;

- 10 cienkopisów point 88.

PRODUCENT: Stabilo

SYMBOL: STB-87/3193

>