Nowość

Pasta strukturalna do farb akrylowych - Schmincke - biała, bardzo lekka, 300 ml

69,00 zł
Czekamy na dostawę

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

zamknij
Pasta strukturalna do farb akrylowych - Schmincke - biała, bardzo lekka, 300 ml

Pasta strukturalna do farb akrylowych - Schmincke - biała, bardzo lekka, 300 ml

Symbol: SCH-50543048

* Pola wymagane

Sprawdź dostępność w naszych sklepach stacjonarnych

Acrylic Structuring Paste marki Schmincke to bardzo lekka, biała pasta akrylowa o twardej, gęstej i gładkiej konsystencji.

Pasta strukturalna po wyschnięciu tworzy białą, matową, równą powierzchnię o silnie chłonnym charakterze. Idealna do tworzenia efektów strukturalnych również na elastycznych podłożach, np. płótnie. Niewielki ciężar tej pasty sprawia, że jest ona idealna do pokrywania dużych powierzchni. Wysycha szybciej niż pozostałe pasty akrylowe.

Pasta modelarska jest gotowa do użycia i należy ją nakładać w czystej postaci lub zmieszaną z farbami akrylowymi za pomocą szpachelki na beztłuszczowe podłoże malarskie. Jeśli wymagane są powłoki grubsze niż 1,0 cm, należy je nakładać etapami. Czas schnięcia zależy od grubości podłoża i może trwać od kilku minut do kilku godzin. Całkowicie wyschniętą pastę można malować farbami akrylowymi. Produkt można również rozcieńczać wodą, ale po wyschnięciu nie będzie już wodorozpuszczalny.

Narzędzia należy jak najszybciej czyścić wodą lub wodą z mydłem. Dopiero co wyschnięte farby akrylowe można usunąć za pomocą środka do czyszczenia pędzli. Przed użyciem wymieszać, jeśli to konieczne. Nie używać produktu w temperaturach poniżej 10°C w obiektach i pomieszczeniach. Zamknąć natychmiast po użyciu. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Chronić przed mrozem.

KOLOR: biały

POJEMNOŚĆ: 300 ml

OPAKOWANIE: 1 szt.

PRODUCENT: Schmincke

SYMBOL: SCH-50543048

>