Kochasz tworzyć?

W PaperConcept wierzymy w unikalność i kreatywność. PaperConcept to artykuły dla plastyków, rysowników, ilustratorów, malarzy, rzeźbiarzy i hobbystów.

Category

Znajdziesz u nas najlepszej jakości papiery ozdobne,
koperty oraz artykuły plastyczne, kaligraficzne i kreatywne.
Pomożemy Ci rozwinąć skrzydła w takich dziedzinach rękodzieła jak scrapbooking,
cardmaking, decoupage czy mix-media.

Category

Najciekawsze
marki

Znajdziesz u nas nie tylko profesjonalne produkty najbardziej renomowanych marek - Talens, Winsor & Newton, Lefranc & Bourgeois, Bruynzeel, Posca, Kaweco, Lamy, Caran d’Ache, Derwent, Kuretake, Tombow, Sakura czy Canson, ale także najpotrzebniejsze artykuły biurowe, artykuły szkolne i artykuły plastyczne dla dzieci w bardzo niskich cenach.

Sklepy
w całej Polsce

Czekamy na Was stacjonarnie w siedmiu lokalizacjach. PaperConcept znajdziesz w Warszawie - w Śródmieściu i na Pradze-Północ, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach.

Zobacz
Category

Niezależnie od tego czy wolisz zakupy stacjonarne czy online,
służymy pomocą przy wyborze akcesoriów plastycznych czy papierniczych.

Category

Wszechstronny wybór

Wybierzesz z nami swoje nowe farby olejne, farby akrylowe, farby akwarelowe, gouache, farby do tkanin, szkła i ceramiki, podobrazia, media malarskie, werniksy, sztalugi czy pędzle. W PaperConcept z łatwością uzupełnisz swój przybornik o najlepsze markery, pisaki, brushpeny, cienkopisy, kredki, ołówki i pastele. Pomożemy Ci w wyborze wymarzonego pióra wiecznego, obsadki, stalówki i atramentu do kaligrafii w Twoim ulubionym kolorze. Doradzimy, który z naszych szkicowników i bloków będzie najlepszy do rysunku i akwareli, a który blok do markerów i tuszu.

Zakupy pod
same drzwi

Jeśli wolisz zakupy bez wychodzenia z domu, nasz sklep online to ponad 40.000 produktów plastycznych i papierniczych. Twoje zamówienie realizujemy maksymalnie w 24 godziny. Jeśli przekroczy wartość 100 zł, wyślemy je bezpłatnie do Paczkomatu. Jeśli z kolei przekroczy wartość 300 zł, wyślemy je bezpłatnie również za pośrednictwem kuriera - według Twojego wyboru.

Category

Jeśli od zawsze marzyłeś/marzyłaś by tworzyć,
z przyjemnością Ci w tym pomożemy!
Przed Tobą wiele technik i inspirujących mediów do odkrycia!