This shop uses cookies and other technologies so that we can improve your experience on our sites. close
PaperConcept Warszawa Koneser

PaperCocnept in Warsaw

Sklep mieści się na terenie Centrum Praskiego Koneser, zlokalizowanego w sercu Starej Pragi. Centrum znajduje się na terenie zabytkowej, odrestaurowanej Warszawskiej Wytwórni Wódek "Koneser". Ta prestiżowa przestrzeń na mapie Warszawy łączy tradycję z nowoczesnością. Wewnątrz zamkniętego kompleksu znajdują się m.in. galerie, pasaż handlowy, restauracje i kawiarnie gwarantujące rozrywkę i odpoczynek.

Centrum Praskie Koneser wyróżnia doskonała komunikacja - liczne linie autobusowe i tramwajowe, metro (Dworzec Wileński) oraz kolej (Warszawa Wschodnia) - umożliwia dogodny dojazd. Wejście na teren Centrum Praskiego Koneser znajduje się od ulicy Białostockiej i Ząbkowskiej. Na terenie Centrum znajduje się parking podziemny, czynny całą dobę. Wjazd na parking znajduje się od ulicy Białostockiej.

W sklepie plastycznym PaperConcept znajdziesz nie tylko artykuły dla plastyków, ale także dla hobbystów i rękodzielników! PaperConcept to kraina papierów ozdobnych i kopert, ale znajdziesz u nas także materiały plastyczne, artykuły do kaligrafii i artykuły kreatywne wielu renomowanych marek. Uzupełnisz z nami swój przybornik w najlepsze promarkery Winsor & Newton, profesjonalne pędzle Talens, farby akrylowe Galeria i A’kryl, fabry olejne Winton, farby akwarelowe Cotman, Gansai Tambi i Coliro, pióra wieczne Lamy, notatniki Moleskine, bullet journale Leuchtturm, ołówki i pastele Faber-Castell, kredki Derwent, brushpeny Kuretake i Tombow, stalówki Manuscript i Joseph Gillot czy media Mod Podge. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doradzimy w zakupach.

PaperConcept Warszawa Koneser
PaperConcept Warszawa Koneser
PaperConcept Warszawa Koneser

Contact

Plac Konesera 10A
03-736 Warszawa

phone +48 22 210 42 02
mobile +48 534 588 382
koneser@paperconcept.pl

Opening Hours

Monday 10:00 am - 8:00 pm
Tuesday 10:00 am - 8:00 pm
Wednesday 10:00 am - 8:00 pm
Thursday 10:00 am - 8:00 pm
Friday 10:00 am - 8:00 pm
Saturday 10:00 am - 8:00 pm
Sunday 12:00 pm - 8:00 pm